przejdź dalej

Firma PHU Joanna została założona w 1995r. Początkowo zajmowaliśmy się produkcją mebli biurowych oraz szaf z drzwiami suwanymi.

Zaufanie klientów oraz najwyższa jakość umożliwiły nam poszerzenie oferty o meble tworzone na wymiar, garderoby, czy kompleksowe meblowanie biur, urzędów, firm (sale konferencyjne, biura, punkty obsługi klienta – będące wizytówką tych firm jak i naszą).

Dbając o najwyższą jakość wykonania oferowanych produktów nigdy nie korzystaliśmy z usług zewnętrznych firm monterskich czy przedstawicielstw od nas niezależnych.

Posiadamy własne ekipy montujące wyspecjalizowane w wykonywaniu nietypowych zleceń, niemożliwych do wykonania przez konkurencyjne firmy (szafy łączone, na poddaszach, skośne, narożne).
Projektant wykonując u Państwa w domu pomiar oprócz dużego doświadczenia posiada przy sobie pełny próbnik systemów, płyt, luster, rattanów itp. co umożliwia ujrzenie na żywo w naturalnym świetle, nieograniczonej liczby kombinacji wyglądu przyszłego wnętrza.

Wszystko to wyróżnia naszą firmę i umożliwia Państwu stworzenie indywidualnego i wyjątkowego mebla o dopasowanej kolorystyce, dużej funkcjonalności, i najwyższej jakości które będzie niezastąpienie służyło przez wiele lat.

To właśnie najwyższa jakość, pozwoliła nam osiągnąć pozycję lidera na otaczającym nas rynku, którą od wielu lat utrzymujemy.

Obecnie jesteśmy największą firmą w regionie co umożliwia nam obsługę nie tylko wymagającego klienta indywidualnego lecz również dużych firm, czy miejsc użyteczności publicznej.

Oprócz ogromnego doświadczenia firma PHU Joanna cechuje się najnowocześniejszym parkiem maszynowym w regionie, własną flotą samochodową oraz najlepszą opinią nie tylko wśród klientów lecz również wśród dostawców i innych współpracujących z nami firm.

Obecnie realizujemy ponad 500 zabudów z drzwiami suwanymi rocznie. Dodatkowo kompleksowo wyposażamy wnętrza biur, urzędów, sklepów, gabinetów dentystycznych itp. oraz realizujemy inne nietypowe zlecenia.

Wszystkie realizacje wykonywane przez nas są dopasowywane indywidualnie do potrzeb jak i gustu każdego z klientów. Dzięki temu Państwa wnętrza są wyjątkowe i odzwierciedlają styl i sposób życia każdej osoby. Zapewnia to wygodę i radość użytkowania przez wiele długich lat.

img12

Poddasza

Zobacz
img12

Sypialnie

Zobacz
img12

Garderoby

Zobacz

lata doświadczenia

realizacji w 2016 roku

pocieliśmy m2 płyty wiórowej